Burnos higienos reikmenys

Tello dantų šepetėliai

Siūlome įvairaus minkštumo ir įvairių spalvų šveicariškus dantų šepetukus.

  • Labai minkšti dantų šepetėliai tinka kai yra naudojamos balinamosios dantų pastos.
  • Minkšti dantų šepetėliai, tinka jautriems dantims bei dantenoms.
  • Vidutinio minkštumo dantų šepetėliai tinka palaikyti efektyviai apnašų kontrolei, dantims su kabėmis.
  • Vaikiški dantų šepetėliai, specialiai pritakyti vaikų burnos ertmės linkiams. Šepetėliuose yra daugiau nei 10 tukstančių labai minkštų plaušelių.

Tello dantų šepetėliai

Rinkities vieną iš šveicariškos gamybos dantų šepetėlių. Siūlome įvairių spalvų ir skirtingo minkštumo Tello dantų šepetėlius: labai minkštus, minkštus, vidutinio minkštumo ir šepetėlius skirtus vaikams.

KODEL TELLO?

Speciali dantų šepetėlio galvutė

Šveicariški "Tello" dantų šeptėliai turi suapvalinta galvutę, kuri yra specialiai pritaikyta burnos žandikaulio bei dantų formos linkiams. Inovatyvi ovalo formos galvutė leis pasiekti net pačias neprieinamiausias dantų bei dantenų vietas.

  • Žiurėkite demonstracinį "Tello" vaizdo klipą

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Naudojant Šveicariškus „Tello“ dantų šepetėlius prieš tai jų šlapinti vandeniu nereikia. "Nollex“ technologijos dėka išvengiame per laiką išbrinkstančių ir prarandančių struktūrą bei neatliekančių savo paskirties šerelių. Pamiršite dantų šepetėlius su iškritusiais, išsikerojusiais šereliais bei prarastu estetiniu vaizdu.

KODEL TELLO?

4 išsišakojimų technologijos vaikiška dantų šepetėlių linija

Kiekvienas vaikiško dantų šepetėlio šerelis, sukurtas pagal specialią aukštos kokybės technologiją. Šepetėlio šereliai turi net 4 išsišakojimus, tad iš viso viename šepetėlyje yra daugiu nei 10 400 šerelių. Juk mūsų mažųjų sveikata taip pat prasideda nuo sveikos burnos ertmės bei prižiūrėtų ir sveikų dantų, o pirmieji dantų šepetėliai neretai yra teisingų ir sveikų įpročių pradžia!

Unikalus funkcionalumas

Šveicariškų dantų šepetėlių gamybai panaudoti ergonomikos dėsniai taip pritaikant dantų šepetėlio kotelio bei dantų šepetėlio galvutės dizainą, kad vartotojas turėtų naudoti kuo mažiau savo pastangų, norėdamas pasiekti pačių geriausių rezultatų ir džiaugtis tobula šypsena.

KODEL TELLO?

Rekomenduojama pasaulinės sveikatos organizacijos

„Tello“ dantų šepetėlių gamybai naudojamas itin aukštos kokybės PET plastikas, leidęs išgauti ypatingai skaidrių bei sodrių gaminio spalvų spektrą bei tobulų formų dizainą. įpareigojantį taisyklingai laikyti dantų šepetėlį ir tuo pačiu apsaugoti nuo per stipraus spaudimo valantis, taip išsaugodamas nepažeistus Jūsų dantis bei dantenas.